
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 24 pF |
| Tolerance | 10 % |
| Height - Seated (Max) | 0.55 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | NP0 |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| RoHS | Compliant |
Stock: 3202
Distributors
pcbx
Unit Price$0.00989
Ext.Price$0.00989
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00989 | $0.00989 |
| 10 | $0.00778 | $0.07780 |
| 50 | $0.00689 | $0.34450 |
| 100 | $0.00611 | $0.61100 |
| 500 | $0.00543 | $2.71500 |
| 1000 | $0.00514 | $5.14000 |
